Joimove programlarından dilediğiniz birine katılarak bir “Joimover” olabilir ya da deneyiminizi bir üst boyuta taşıyarak “Joimove Eğitmenlik" Programina basvurabilirsiniz.

JOIMOVE BABIES

Ergonomik taşıyıcılar ile 0-18 aylık bebekleri giyerek dans edilen Joimove Babies, ebeveyn ile bebeğin hem fiziksel hem de duygusal boyutta güvenle bağlanmalarını teşvik eder. Tüm katılımcılar için pozitif ve sosyal bir atmosfer yaratmayı hedefleyen bu program, ebeveynlerin minik bebekleri ile birlikte katılabilecekleri eşsiz bir fırsat. Joimove Babies katılımcıları, aktif ve sosyal bir çevre ile tanışırken, bebekler de iç dünyalarındaki gelişime katkısı olan müzik ve hareketin ritmi ile tanışır. Joimove Babies, kucakta bebek varken yapılabilecek güvenli dans hareketlerine odaklanır.

 

JOIMOVE KIDS

Joimove Kids, ebeveynlerin 18 ay- 9 yaş arası çocukları ile birlikte katılarak, Cha Cha, Bachata, Bale, Salsa gibi dans türleri ile tanışabildiği eğitim programıdır. Çocukların gelişmekte olan kişiliklerini, koordinasyon yeteneklerini ve kendilerine güvenlerini şekillendiren Joimove Kids derslerinde, çocuklar kendilerini yaratıcı dans ve müzik aracılığıyla ifade ederken, yetişkinler farklı tarzlarda dans ederek, çocukları ve çevresi ile keyifli vakit geçirir.

 

JOIMOVE JUNIORS

9-18 yaş arası çocuklar için özel kurgulanan bu program, yaratıcı drama ile Latin ve Klasik dans gibi 8 ayrı dans stilinin birleşiminden oluşur. JOIMOVE Kids/Juniors, çocukların iletişim ve özgüvenini güçlendirerek, ritim duyguları ve dans becerilerini geliştirir. Bu programı, doğum günleri, aile kutlamaları gibi özel etkinliklerinizde çocuklarınızın kendilerini gösterebilecekleri bir dans ve eğlence birlikteliğine dönüştürebilirsiniz.

 

JOIMOVE FAMILIES

Dans etmenin ve müziğin gücü ile her yaştan aile bireyini bir araya getirmeyi hedefleyen JOIMOVE Families, aile içi iletişimin önemine odaklanan eşsiz bir program ve etkinlikler serisidir. Çeşitli müzik türleri ile hareketi ailelerin hayatlarına katan bu program, bireyleri yaşamı her anıyla birlikte kutlamaya yönlendirir.

 

JOIMOVE LADIES

50 yaş ve üzeri kadınların “hayat iksiri” olarak tanımladıkları Joimove Ladies, eşsiz bir sosyal birliktelik ve dans egzersiz programıdır. Bireylerin hayatlarına hareket ve birlikteliğin gücünü taşır.

 

JOIMOVE FRIENDS

Çalışanların, yakın arkadaşların birlikte katılabilecekleri Joimove Friends, her hafta aynı plan yapmaktan sıkılanlar için eşsiz bir programdır. Şirketler için ise çalışanlarına sunabilecekleri farklı bir motivasyon aracı. Joimove Friends etkinlikleri yeni arkadaş edinmenin, aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmenin en keyifli yoludur.

 

JOIMOVE COUPLES

Her yaştan çiftin birlikte katılabildiği Joimove Couples programı, dans ve müziğin dönüştürücü gücüyle çiftlerin arasındaki iletişim ve sevgi bağını güçlendirir. İlişkilerin daha farklı bir seviyeye taşınmasına yardımcı olan bu program aynı zamanda eşsiz bir akşam ya da hafta sonu planı da olabilir.

 

JOIMOVE COMMUNITY

Yerel, bölgesel topluluklar ile kültürler, ülkelerarası bağ yaratmayı hedefleyen Joimove Community, uluslararası etkinlikler, gösteriler tasarlar. Farklı kültürlerden üyeleri bir araya getirerek, ihtiyaç duyulan bölgelere destek ve sevgiyi taşır, bağış organizasyonları düzenler.

JOIMOVE PROGRAMLARINA KATIL

JOIMOVE EGITMENLIK PROGRAMI

Joimove Babies

Joimove olarak biz, hem çocukların hem de yetişkinlerin her gün dansla ve müzikle iç içe yaşayarak, hayatlarına hareketi katmalarının önemine inanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki böylesine sosyal ve aktif bir yaşam, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın da anahtarı! Eğer sizde aynı fikirdeyseniz Joimove programları ve etkinlikleri, uluslararası franchise ve eğitmenlik haklarına sahip olmak isteyen dansçı, fitness eğitmeni, kurum sahibi ve dansı seven tüm bireylere açık.

Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “JOIMOVE Egitmen Eğitimi”
29-30 Haziran 1 Temmuz 2018 Istanbul

Joimove Babies, Joimove Kids Programları Uluslarası Sertifika Eğitimi (18 Saat): Sınırlı sayıda ve sadece seçilmiş adayların katılabildiği 18 saatlik canlı eğitim ve 12 ay boyunca sürekli destek.
Türkçe Eğitim ve Uygulama: Joimove International’ın kurucusundan sadece Türk katılımcılara özel avantajla – Joimove İngilizce arşivinin yanı sıra- Türkçe anadilde eğitim ve materyal fırsatı ve eğitim sonrası kişiye özel koçluk ve iş planı seanslarına erişim.
International Dance Council, Unesco’dan sertifikalı eğitmen olma hakkı: Uluslarası Dans Konseyi’nin sertifikali eğitmeni olarak, dünyanın her yerinde ders, etkinlik düzenleme, uluslararası konferanslara katılma, tatil gezilerinizi bile network, iş ve kazanca dönüştürme sansı.
Joimove Kurucusu ile birebir 4 adet özel Joimove dans ve iş geliştirme koçluk seansı: Birleşik Krallık’ta sıfırdan kurduğu Bebeklerle Dans Projesi’ni 6 ayda 500 aileye, 3 yiılda 7 ülkeye ulaştıran, profesyonel balerin Selen Yılmaz ile skype üzerinden buluşma ve çalışma imkani.
Uluslararası Franchise (Türkiye ile sınırlı değil) : Sertifikali Joimove Egitmenliğinde tecrübe kazanan eğitmenlere, Joimove Franchisee olmak icin başvuru hakkı, iş ve fon planı desteği.
Joimove International üyeliği: Joimove Uluslarası ağının bir parçası olarak dünyanın dört bir yanındaki Joimove eğitmenleri ile iletişimde olmak. Gittiğiniz ülkelerde Joimove ailesinin üyeleri ile tanişma, dans etme, etkinliklere katılma şansı.
Joimove Babies & Kids Eğitim Manuelleri: Sağlık ve güvenlikten, dans adımları ve koreografilere, iletişim ve haberleşmeden, iş planı ve pazarlamaya en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, 7 ülkedeki eğitmenler tarafından onaylanmış, uygulamalı eğitim kitabı. ( Joimove TR farkıyla hem Türkçe hem İngilizce kitaplar)
Joimove Çalışma Materyallerine Erişim: 2014 yılından bu yana sadece Joimove eğitmenlerinin erişim hakkı olan online Joimove platformuna ve buradaki 500’den fazla Joimove video, görsel, eğitim ve pazarlama materyallerine ücretsiz erişim.
Joimove Eğitim Dosyası: Eğitim günü katılımcılara sunulan Joimover Manueli ve eğitim dosyası.
Joimove Instructor T-shirt : Dünyanın her yerindeki Joimove eğitmenlerinin giydiği Joimove Instructor T-shirt’ü.
Eğitim günü boyunca çay/kahve ve ikramlar

Detayli bilgi icin nurniyaz@joimove.com adresinden Joimove Turkiye Temsilcisi Nur Niyaz Bildik’e ulasabilir, dilerseniz sayfada yer alan egitmenlik basvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

Egitmenlik Basvuru Formu